Ondernemers Groep Londerzeel VZW

Ondernemingsnr. BE 0843 411 238

p/a Beton Trowel NV - Nijverheidsstraat 10 - B-1840 Londerzeel

BNP Paribas Fortis  -  IBAN BE89 0016 5940 6985

© 2013 by OGL / GVA.   Bij het maken van deze site werden geen dieren mishandeld.

Het OGL-bestuur

Het bestuur bestaat momenteel uit dertien personen, die jaarlijks worden aangesteld door de Algemene Vergadering.

Het bestuur komt maandelijks bijeen om te beraadslagen over het beleid, de standpunten tegenover de overheid en derden te bepalen en eventuele activiteiten vast te leggen.

Naast het algemene bestuur werd een dagelijks bestuur gevormd dat instaat voor de dagdagelijkse opvolging en de contacten met overheden en derde instanties.

Voel u vrij de bestuursleden te contacteren voor al uw vragen, suggesties en/of problemen.

Chris Bergmans

ALGEMEEN VOORZITTER

VOORZITTER INDUSTRIE

Bestuurslid INDUSTRIE

Lid Dagelijks Bestuur

OGL-Afgevaardigde Schoolraad GTIL

      Mailchris@betontrowel.com

      Tel:    052 31 53 50      

      Web: www.betontrowel.com

      Mailinfo@ogl-londerzeel.be

      Tel:    0475 45 47 33      

      Web: www.ogl-londerzeel.be

Gert Van Assche

Secretaris

Jacqueline Mortier

Penningmeester

Bestuurslid INDUSTRIE

      Mailjacqueline.mortier@distrilog.be

      Tel:    052 31 58 43     

      Web: www.ogl-londerzeel.be

      Mailelke@dedeckerexpert.be

      Tel:    052 30 93 23     

      Web: www.dedeckerexpert.be

Elke De Decker

VOORZITTER HANDELAARS

Bestuurslid HANDEL

OGL-Afgevaardigde Woonadviesraad

OGL-Afgevaardigde MINA-raad

Kim Van den Elsen

Bestuurslid HANDEL

Bestuurslid Handelaars

      Mail:  kim.vandenelsen@gmail.com

      Tel:    0478 75 56 99      

      Web:  www.ogl-londerzeel.be

      Mailoptiek.daelman@skynet.be

      Tel:    052 30 93 17     

      Web: www.optiekdaelman.be

Michel Daelman

Bestuurslid HANDEL

Bestuurslid Handelaars

Josse De Keersmaecker

Bestuurslid INDUSTRIE

OGL-Afgevaardigde Schoolraad GTIL

      Mailjdk@jdkbvba.be

      Tel:    052 30 17 34     

      Web: www.jdkbvba.be

      Mailinfo@exedra.be

      Tel:    052 30 03 12      

      Web: www.exedra.be

Peter Slachmuylders

Bestuurslid INDUSTRIE

Lid Dagelijks Bestuur

OGL-Afgevaardigde Woonadviesraad

OGL-Afgevaardigde GECORO

Sarah De Decker

Bestuurslid HANDEL

Bestuurslid Handelaars

      Mailsarah@dedeckerexpert.be

      Tel:    052 30 93 23      

      Web: www.dedeckerexpert.be

      Mail:  anneliesengels@hotmail.com

      Tel:    052 33 63 12      

      Web: www.engels-garage.be

Annelies Engels

Bestuurslid HANDEL

Bestuurslid Handelaars

Walter Willems

Bestuurslid INDUSTRIE

Lid Dagelijks Bestuur

Bestuurslid Handelaars

      Mailwalter@walterenco.be

      Tel:    052 30 44 47      

      Web: www.walterenco.be

      Mail:  joeri@granidesign-culot.be

      Tel:    052 31 00 12      

      Web: www.granidesign-culot.be

Joeri Culot

Bestuurslid INDUSTRIE

Lid Dagelijks Bestuur

Bestuurslid Industrie