Het OGL-bestuur

Het bestuur bestaat momenteel uit dertien personen, die jaarlijks worden aangesteld door de Algemene Vergadering.

Het bestuur komt maandelijks bijeen om te beraadslagen over het beleid, de standpunten tegenover de overheid en derden te bepalen en eventuele activiteiten vast te leggen.

Naast het algemene bestuur werd een dagelijks bestuur gevormd dat instaat voor de dagdagelijkse opvolging en de contacten met overheden en derde instanties.

Voel u vrij de bestuursleden te contacteren voor al uw vragen, suggesties en/of problemen.

Chris Bergmans

ALGEMEEN VOORZITTER

VOORZITTER INDUSTRIE

Bestuurslid INDUSTRIE

Lid Dagelijks Bestuur

OGL-Afgevaardigde Schoolraad GTIL

      Mailchris@betontrowel.com

      Tel:    052 31 53 50      

      Web: www.betontrowel.com

      Mailinfo@ogl-londerzeel.be

      Tel:    0475 45 47 33      

      Web: www.ogl-londerzeel.be

Gert Van Assche

Secretaris

Jacqueline Mortier

Penningmeester

Bestuurslid INDUSTRIE

      Mailjacqueline.mortier@distrilog.be

      Tel:    052 31 58 43     

      Web: www.ogl-londerzeel.be

Kim Van den Elsen

Bestuurslid HANDEL

      Mail:  kim.vandenelsen@gmail.com

      Tel:    0478 75 56 99      

      Web:  www.ogl-londerzeel.be

      Mailoptiek.daelman@skynet.be

      Tel:    052 30 93 17     

      Web: www.optiekdaelman.be

Michel Daelman

Voorzitter HANDEL

Josse De Keersmaecker

Bestuurslid INDUSTRIE

OGL-Afgevaardigde Schoolraad GTIL

      Mailjdk@jdkbvba.be

      Tel:    052 30 17 34     

      Web: www.jdkbvba.be

      Mailinfo@exedra.be

      Tel:    052 30 03 12      

      Web: www.exedra.be

Peter Slachmuylders

Bestuurslid INDUSTRIE

Lid Dagelijks Bestuur

Sarah De Decker

Bestuurslid HANDEL

      Mailsarah@dedeckerexpert.be

      Tel:    052 30 93 23      

      Web: www.dedeckerexpert.be

      Mail:  anneliesengels@hotmail.com

      Tel:    052 33 63 12      

      Web: www.engels-garage.be

Annelies Engels

Bestuurslid HANDEL

Walter Willems

Bestuurslid INDUSTRIE

Lid Dagelijks Bestuur

      Mailwalter@walterenco.be

      Tel:    052 30 44 47      

      Web: www.walterenco.be

      Mail:  jennameeus@hotmail.com

      Tel:    0479 88 02 65

Jenna Meeus

Bestuurslid HANDEL

Kris.jpg
Kris Thys

Bestuurslid INDUSTRIE

      Mailkris.thys@tmab.be

      Tel:    0475 59 11 83      

      Web: www.tmab.be

      Mail:  raf.stukkens@letswork.be

      Tel:    0476 99 09 15

      Web  www.letswork.be

Raf Stukkens

Bestuurslid INDUSTRIE